KDO O VÁS PEČUJE

Kdo jsme

SKIN CARE Liberec je klinika estetiky, laserové medicíny a sonografie, kde se setkáte s medicínou na světové úrovni a osobním přístupem, který není v běžném zdravotnictví vždy samozřejmostí. Specializujeme se na estetickou a laserovou medicínu, prevenci rakoviny kůže a onemocnění žilního systému, gynekologickou péči a urologickou prevenci a zákroky pro muže.

Jsme vybaveni moderními lasery a přístroji, které pomáhají řešit širokou paletu zdravotních i estetických problémů. Dbáme na to, aby metody, které u nás využíváme, byly vždy v souladu s nejnovějšími poznatky medicíny. 

S důvěrou se na nás můžete obrátit, pokud toužíte po omlazení pleti, odstranění vrásek, výrůstků, žilek, jizev, chloupků nebo jiných nedokonalostí na kůži. Zkontrolujeme zdraví vašich znamének, žil na nohou a pomůžeme vám s gynekologickými problémy. Věnujeme se také operacím očních víček. Speciální místo u nás mají také urologické zákroky pro muže a prevence rakoviny varlat a prostaty.

V našem salonu krásy se můžete nechat hýčkat a dopřát si luxusní kosmetickou péči Linda Meredith nebo SPA pedikúru Margaret Dabbs London.

Máme radost z každé klientky a klienta, kteří od nás odcházejí spokojení.

Jsme tu pro vás a váš dobrý pocit.

 

KDO O VÁS PEČUJE

 

Videoprohlídka