arrows

KDO JSME

SKIN CARE Liberec je centrum laserové a estetické medicíny, kde se setkáte s medicínou na světové úrovni a osobním přístupem, který není v běžném zdravotnictví vždy samozřejmostí. Specializujeme se na estetickou dermatologii, prevenci rakoviny kůže, péči o intimní partie a salonní péči o nohy a pleť.

Jsme vybaveni moderními lasery a přístroji, které pomáhají řešit širokou paletu zdravotních i estetických problémů. Naše vedoucí lékařka a zároveň spolumajitelka MUDr. Xenie Cázerová (Kučerová) dbá na to, aby metody, které u nás využíváme, byly vždy v souladu s nejnovějšími poznatky medicíny. 

S důvěrou se na nás můžete obrátit, pokud toužíte po omlazení pleti, odstranění vrásek, vyrůstků, žilek, jizev, chloupků nebo jiných nedokonalostí na kůži. Zkontrolujeme zdraví vašich znamének a pomůžeme vám s gynekologickými problémy. Věnujeme se také operacím očních víček.

V našem salonu krásy se můžete nechat hýčkat a dopřát si luxusní kosmetickou péči Linda Meredith nebo SPA pedikúru Margaret Dabbs London.

Máme radost z každé klientky a klienta, kteří od nás odcházejí spokojení. Jsme tu pro vás a váš dobrý pocit.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ