Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Odstranění genitálního oparu"
Dobrý den. Prosím o radu ohledně léčby/odstranění/ genitálního oparu, kterým trpím cca 2 roky. Žádné masti, ani léky nezabírají. Ložisko tam stále je a čím dál častěji se něčím aktivuje do bolestí, které jsou velmi nepříjemné. Vadí spodní prádlo, jakékoliv tření v oděvu jako jsou kalhoty. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, genitální opar je infekce virového původu a boj s ní je bohužel často jako boj s větrnými mlýny. Virus ve vašem těle zůstává a aktivuje se vždy, když dojde k oslabení imunity. V první řadě bych vám tedy velmi doporučila co nejvíce zapracovat na posílení imunity, aby se vám aktivní infekce vracela co nejméně často. Pro urychlení léčby genitálního oparu můžete vyzkoušet terapii biostimulačním laserem. Máme s ním skvělé zkušenosti. Pokud se s léčbou začne včas, může se doba hojení zkrátit až o třetinu a rychleji se vám uleví. Zde zjistíte více www.skincareliberec.cz/sluzby_gynekologie_lecba-genitalniho-oparu. Přeji vám krásný den, MUDr. Petra Mrázková

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ