Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Podmínky užití webu Skincareliberec.cz

Děkujeme Vám za využívání služeb našeho webu. Tyto služby poskytuje společnost SKIN CARE Liberec s.r.o.  se sídlem Klostermannova 690/15, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec, IČ: 28739833.

Přijetím těchto podmínek, uživatel souhlasí s těmito podmínkami, jak psáno níže:

Osobní data

Klient tímto souhlasí se zpracováním osobních údajů vlastníkem této webové stránky. Klient také tímto souhlasí se zasíláním příležitostné marketingové komunikace přičemž je si vědom, že tento souhlas lze kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele webu viz kontaktní údaje na jeho webu.

Služby Google a ostatní marketingové služby

Majitel stránky používá službu Google Analytics k vyhodnocení návštěvnosti webu. Podrobné podmínky této služby jsou uvedeny zde: http://www.google.com/analytics/terms/cz.html

Majitel stránky dále používá službu Google AdWords, Seznam Sklik a Facebook ads pro on-line marketingové účely což znamená, že tyto služby zpracovávají údaje o uživatelích pomocí cookies. Podrobné podmínky Google AdWords jsou k dispozici zde: https://adwords.google.com/select/tsandcsfinder.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím