arrows

 

Omlouváme se, službu v současnosti již neposkytujeme.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU

KDO může podstoupit ošetření?
Reflexní masáž chodidel je léčebná a preventivní metoda vhodná pro každého včetně dětí, těhotných žen a klientů trpících běžným i těžkým, případně chronickým onemocněním.

JAK ošetření probíhá?
Na chodidlech se nachází plošky a body – nervová zakončení, která jsou reflexně propojena s ostatními částmi těla a tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze ovlivnit části těla nebo orgány, na které léčbu zaměřujeme. Teorie reflexní masáže říká, že nemoc vzniká tak, že se zablokují energetické kanály, a následně dojde k poškození dané oblasti. Při reflexní masáži se blokáda postupně odbourává, energie může opět volně proudit a dochází ke zmírnění obtíží a léčbě.

JE ošetření bolestivé?
Mačkání reflexních bodů při masáži může být pro klienta ze začátku bolestivé. Proto začínáme jen velmi jemně a postupně přidáváme na intenzitě. Bolest při zmáčknutí jednotlivých bodů znamená, že energetická dráha je zablokovaná a masáží je potřeba ji uvolnit. Bolest je tedy svým způsobem žádoucí a s postupným uvolňováním bude odeznívat.

CO po ošetření následuje?
Bezprostředně po masáži se dostavuje velmi příjemný pocit v nohou i po celém těle. Pro co nejlepší léčebný efekt je nutné masáž několikrát opakovat. Počet a interval terapií se stanovuje individuálně podle konkrétní situace a potřeb každého klienta.

SOUVISEJÍCÍ VÝKONY

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ