arrows

EPILAČNÍ CENTRUM


KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření je vhodné pro všechny klienty s vyjímkou pacientů trpících ložiskovou hypertichózou

JAK ošetření probíhá?
Epilace provádíme na všech lokalitách celoročně i na opálené pleti.

Principem laserové epilace je zasáhnout laserovým paprskem kořínky chloupků, které jsou v jejich růstové fázi. V té se však ve stejnou dobu nachází pouze okolo 30 až 40% chloupků. Pro trvalé odstranění ochlupení je tedy nutné laserové ošetření 4 - 6x opakovat.

Přibližně 4 týdny před epilací laserem doporučujeme chloupky nevytrhávat, pouze holit. Pro dosažení, co nejlepšího výsledku chloupky ještě den před zákrokem oholíme! Fyzikálně je nutné zasáhnout chloupek tak, aby emitovaná energie laseru zacílila cibulku a nebyla absorbována chloupkem na povrchu kůže. Při zachování delších chloupků laser nezasáhne optimálně cibulku a energie zůstane na povrchu.

JE ošetření bolestivé?
Zákrok samotný je rychlý, citlivost v průběhu zákroku je individuální, pocit lze přirovnat ke štípání či lehkému pálení. U citlivějších partií nebo rozsáhlejších ploch lze využít znecitlivujícího krému, který musí být na kůži nanesen přibližně hodinu před zákrokem.

CO po ošetření následuje?
Po ošetření může být pokožka mírně začervenalá, oteklá a subjektivně lehce pálit. Po ošetření je nutné se vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 50.

Horní ret 600 Kč
Brada 800 Kč
Mezi obočím 500 Kč
Kotlety 900 Kč
Tváře 1 500 Kč
Uši 900 Kč
Okolí bradavek 900 Kč
Předloktí 1 500 Kč
Celá paže od zápěstí po ramena 3 000 Kč
Podpaží 1 500 Kč
Hrudník 2 500 Kč
Podbříšek 1 500 Kč
Záda celá 5 000 Kč
Třísla 1 450 Kč
Třísla + intimní partie 1 900 Kč
Stehna 3 500 Kč
Bérce + lýtka 3 000 Kč
Nárt 1 500 Kč
Konzultace 300 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

 

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ