Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Akné v dospělosti – balíček pro boj proti akné

Asi nám dáte za pravdu, že po ránu není nic nepříjemnějšího než se probudit se zanícenými pupínky, způsobenými akné. Nejen, že jsou bolestivé, ale také kazí náš vzhled. A nevybírají si jen pubertální děti. S akné se ve svém životě potká většina dospělých. Jeho léčba naštěstí není beznadějná. Připravili jsme pro vás speciální balíček ošetření pro úlevu od bolesti, urychlení hojení a prevenci vzniku hlubokých jizev.

Akné během života potká 95 % žen i mužů. Moderní metody jako chemický peeling, laserový peeling, plazmaterapie nebo fototerapie vám pomůžou jeho léčbu urychlit a ochrání vás před hlubokými jizvami.


Akné – proč vás trápí i v dospělém věku?

Za vznik akné v dospělosti může nejčastěji hormonální nerovnováha. Svou roli ale hraje také genetická predispozice, životní styl, kouření, strava, užívání některých léků, nevhodná kosmetika nebo péče o pleť. V dospělosti se akné nejvíce objevuje v oblasti dolní poloviny obličeje a brady. Zánět je uložen hlouběji a hojí se pomaleji než v mladším věku. Často po něm vznikají jizvičky a červené nebo fialové zánětlivé pigmentace. 
 

Přečtěte si více o akné v dospělosti a možnostech jeho léčby v rozhovoru s MUDr. Lenkou Kulmanovou. Nejrozšířenější mýty o akné, které zpomalují nebo znemožňují jeho léčbu, jsme pro vás odhalili v článku 7 nejčastějších mýtů o akné


Zvýhodněný balíček pro doplňkovou léčbu akné

Vybrali jsme pro vás naše nejúčinnější metody pro boj s akné. Díky jejich spojení se vaší pokožce dostane ucelené péče s viditelnými výsledky: 

  • Vaše pleť bude hloubkově vyčištěná
  • Hojení zánětu bude rychlejší
  • Nastartuje se regenerace postižené pokožky
  • Barevný tón pleti bude sjednocený
  • Sníží se riziko vzniku hlubokých jizev a pigmentací

Balíček obsahuje:

1x Chemický peeling
1x Laserový peeling s karbonovou maskou
4x LED světelná terapie Healite II
2x Ložiskovou plazmaterapii


Chemický peeling

Při chemickém peelingu na pokožku aplikujeme roztok kyseliny trichloroctové. Po jeho působení se postupně sloupne povrchová vrstva kůže včetně zánětlivých ložisek. Na jejím místě vyroste nová vrstva buněk, která je svěží, jemnější, barevně sjednocená a hladší. 


LED světelná terapie Healite II

Nízkoúrovňová světelná terapie Healite II využívá kombinaci působení nízkých energií na povrchu kůže se silným a hluboko pronikajícím infračerveným světlem. Díky fototerapeutickému efektu jsou buňky kůže i podkoží aktivovány a nastartován jejich regenerační proces. 


Laserový peeling s karbonovou maskou Spectra Peel

Laserový peeling působí do hloubky, proto je ideální pro hloubkové čištění problematické pleti a zatažení rozšířených pórů. Prvním krokem při ošetření je nanesení karbonové masky na obličej a její následné zapracování s pomocí tepla. V druhé fázi je karbonová maska odstraněna laserovým paprskem. 


Ložisková plazmaterapie

Při plazmaterapii vám odebereme malé množství krve, ze které odstředíme krevní plazmu. Tu injekčně aplikujeme do postižených míst. Díky obsahu cenných bílkovin, minerálů, enzymů a růstových látek krevní plazma podpoří regenerační proces kůže, vyživí ji a zredukuje jizvy.

Všechny metody, obsažené v balíčku, jsou doplňkové k lokální nebo systémové léčbě. Tu vám předepíše váš dermatolog ve své kožní ambulanci.

Zvýhodněný balíček pro doplňkovou léčbu akné 8 500 Kč
Konzultace s lékařem dermatologem bez zákroku 1 000 Kč
Konzultace s lékařem dermatologem se zákrokem 500 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ