Asi nám dáte za pravdu, že po ránu není nic nepříjemnějšího než se probudit se zanícenými pupínky, způsobenými akné. Nejen, že jsou bolestivé, ale také kazí náš vzhled. A nevybírají si jen pubertální děti. S akné se ve svém životě potká většina dospělých. Jeho léčba naštěstí není beznadějná. Připravili jsme pro vás speciální balíčeky ošetření pro úlevu od bolesti, urychlení hojení a prevenci vzniku hlubokých jizev.

 

3 900 Kč

cena od

30–60 minut

délka ošetření

6 / 7

počet ošetření v balíčku

 

Akné – proč vás trápí i v dospělém věku?

Za vznik akné v dospělosti může nejčastěji hormonální nerovnováha. Svou roli ale hraje také genetická predispozice, životní styl, kouření, strava, užívání některých léků, nevhodná kosmetika nebo péče o pleť. V dospělosti se akné nejvíce objevuje v oblasti dolní poloviny obličeje a brady. Zánět je uložen hlouběji a hojí se pomaleji než v mladším věku. Často po něm vznikají jizvičky a červené nebo fialové zánětlivé pigmentace. 
 

Přečtěte si více o akné v dospělosti a možnostech jeho léčby v rozhovoru s MUDr. Lenkou Kulmanovou. Nejrozšířenější mýty o akné, které zpomalují nebo znemožňují jeho léčbu, jsme pro vás odhalili v článku 7 nejčastějších mýtů o akné

 

Zvýhodněné balíčky pro doplňkovou léčbu akné

Vybrali jsme pro vás naše nejúčinnější metody pro boj s akné. Díky jejich spojení se vaší pokožce dostane ucelené péče s viditelnými výsledky: 

  • Vaše pleť bude hloubkově vyčištěná
  • Hojení zánětu bude rychlejší
  • Nastartuje se regenerace postižené pokožky
  • Barevný tón pleti bude sjednocený
  • Sníží se riziko vzniku hlubokých jizev a pigmentací

Balíčky péče jsou vhodné také pro ženy, které trápí akné v těhotenství. Ošetření je možné podstoupit od 2. trimestru.

Jemný balíček pro pleť bez hlubokých jizev:

1x Laserový peeling s karbonovou maskou
4x LED světelná terapie
1x Plazmový obklad + LED světelná terapie

Balíček pro pleť s hlubokými jizvami:

1x Laserový peeling s karbonovou maskou
4x LED světelná terapie
2x Ložisková plazmaterapie + LED světelná terapie

LED světelná terapie

Nízkoúrovňová světelná terapie využívá kombinaci působení nízkých energií na povrchu kůže se silným a hluboko pronikajícím infračerveným světlem. Díky fototerapeutickému efektu jsou buňky kůže i podkoží aktivovány a nastartován jejich regenerační proces. 

Laserový peeling s karbonovou maskou

Laserový peeling působí do hloubky, proto je ideální pro hloubkové čištění problematické pleti a zatažení rozšířených pórů. Prvním krokem při ošetření je nanesení karbonové masky na obličej a její následné zapracování s pomocí tepla. V druhé fázi je karbonová maska odstraněna laserovým paprskem. 

Ložisková plazmaterapie

Při plazmaterapii vám odebereme malé množství krve, ze které odstředíme krevní plazmu. Tu injekčně aplikujeme do postižených míst. Díky obsahu cenných bílkovin, minerálů, enzymů a růstových látek krevní plazma podpoří regenerační proces kůže, vyživí ji a zredukuje jizvy.

Všechny metody, obsažené v balíčku, jsou doplňkové k lokální nebo systémové léčbě. Tu vám předepíše váš dermatolog ve své kožní ambulanci.


Video:
Akné v dospělosti a jak se dá řešit?

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ