Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Aplikace botulotoxinu

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření pro vás není vhodné, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

JAK ošetření probíhá?
Odstranění vrásek aplikací botulotoxinu patří mezi nejčastější a nejbezpečnější metody. Používá se pro vyhlazení vrásek na čele, pod očima, okolo úst a nosu. Botulotoxin je produkt bakterie Clostridium botulinum. Tato přirozeně se vyskytující látka při aplikaci pod vrásku dočasně omezí hybnost svalstva pod kůží. Výsledkem ošetření je dokonalé vypnutí pokožky, které nijak nezmění mimiku tváře. 

Chci se objednat

Schéma počtu jednotek na jednotlivé oblasti v obličeji pro aplikaci botulotoxinu

Aplikací botulotoxinu je také možné preventivně ošetřit tvorbu hlubokých vrásek. Vráska se po odeznění účinku botulotoxinu již neobnovuje ve své původní velikosti, ani se dále neprohlubuje. 

Odstranění vrásek s pomocí botulotoxinu trvá jen několik minut podle aktuálního rozsahu ošetření. Lékař při něm aplikuje tekutý botulotoxin velmi tenkou jehličkou pod vrásku. Účinek ošetření nastupuje během tří až pěti dní.

Víte, kdy zvolit kyselinu hyaluronovou a kdy botox? Na jakou oblast se která látka aplikuje a jaký je výsedný efekt? Přečtěte si více v našem článku KYSELINA HYALURONOVÁ NEBO BOTOX? aneb Průvodce nejoblíbenějšími metodami pro vyhlazení vrásek.

JE ošetření bolestivé?
Ve SKIN CARE Liberec používáme nejnovější nanojehly, díky nimž je aplikace botulotoxinu minimálně bolestivá. Klienti ji vnímají většinou jen jako drobné štípnutí. Pokud je klient velmi citlivý na bolest, aplikujeme před zákrokem znecitlivující krém nebo chlazení gelovým sáčkem.

CO po ošetření následuje?
Bezprostředně po ošetření se může objevit lehký otok nebo zarůžovění v místě aplikace. Tyto projevy vymizí do několika hodin.

Po zákroku by měl klient 4 hodiny zůstat ve vzpřímené poloze. Týden po aplikaci by měl vynechat kosmetické ošetření a sportovní aktivity. Jinak není ve svých běžných aktivitách nijak omezen.

Účinek botulotoxinu odeznívá po šesti až devíti měsících.

CENA: 120,- Kč / jednotka (podle aplikovaného množství látky)
Rty 1 500 - 3 000 Kč
Okolí očí 2 000 - 4 000 Kč
Glabela 1 800 - 3 000 Kč
Čelo (vč. glabely) 3 000 - 4 800 Kč
KONZULTACE s lékařem: 500,- Kč
Při objednání na zákrok do dvou měsíců od konzultace bude od ceny zákroku odečeteno 300,- Kč.

Chci se objednat Ceník

VIDEO: Rozhovor s Mudr. Xénií Kučerovou na téma "Jak docílit přirozeného omlazení obličeje"

 


Zkušenosti našich klientů
Tatiana Steindlerová

„Pro aplikaci botoxu jsem se rozhodla, když mi moje vrásky začaly vadit. Moje maminka jich má opravdu hodně a já nechtěla vypadat v jejím věku jako ona. Proto jsem je začala řešit dříve, než byly opravdu hluboké. Po ošetření vypadám mnohem mladší, ale zároveň přirozeně. Paní doktorka mě vždy ošetří citlivě a použité množství látky je tak akorát. Před zákrokem si nechám natřít umrtvující krém, a tak pak samotná aplikace vůbec nebolí. Nikdy jsem nepocítila žádné vedlejší účinky. Po měsíci, když mám pocit, že výsledek není 100%, není problém ho korigovat. Vím, že čas nezastavím, ale cítím se teď mnohem lépe. Vždy je to totiž o pocitu. A když se cítím dobře, vypadám dobře i navenek. Doporučila bych každé ženě, aby své vrásky nezanedbala a začala je řešit včas, pak už se špatně odstraňují.“

Tatiana Steindlerová
51 let, Zjemnění vrásek
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím