Kdo může podstoupit ošetření?

Ošetření pro vás není vhodné, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

Jak ošetření probíhá?

Odstranění vrásek touto látkou patří mezi nejčastější a nejbezpečnější metody. Používá se pro vyhlazení vrásek na čele, pod očima, okolo úst a nosu. Tato přirozeně se vyskytující látka při aplikaci pod vrásku dočasně omezí hybnost svalstva pod kůží. Výsledkem ošetření je dokonalé vypnutí pokožky, které nijak nezmění mimiku tváře. 

 

5 000 Kč

cena od

20 minut

délka ošetření

4–9 měsíců

DÉLKA EFEKTU

 

Aplikací je také možné preventivně ošetřit tvorbu hlubokých vrásek. Vráska se po odeznění účinku již neobnovuje ve své původní velikosti, ani se dále neprohlubuje. 

Odstranění vrásek s pomocí preparátu trvá jen několik minut podle aktuálního rozsahu ošetření. Lékař při něm aplikuje tekutý preparát velmi tenkou jehličkou pod vrásku. Účinek ošetření nastupuje během tří až pěti dní.

Víte, kdy zvolit kyselinu hyaluronovou a kdy klobásový jed? Na jakou oblast se která látka aplikuje a jaký je výsedný efekt? Přečtěte si více v našem článku KYSELINA HYALURONOVÁ NEBO KLOBÁSOVÝ JED? aneb Průvodce nejoblíbenějšími metodami pro vyhlazení vrásek.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ

 

Je ošetření bolestivé?

Ve SKIN CARE Liberec používáme nejnovější nanojehly, díky nimž je aplikace minimálně bolestivá. Klienti ji vnímají většinou jen jako drobné štípnutí. Pokud je klient velmi citlivý na bolest, aplikujeme před zákrokem znecitlivující krém nebo chlazení gelovým sáčkem.

Co po ošetření následuje?

Bezprostředně po ošetření se může objevit lehký otok nebo zarůžovění v místě aplikace. Tyto projevy vymizí do několika hodin.

Po zákroku by měl klient 4 hodiny zůstat ve vzpřímené poloze. Týden po aplikaci by měl vynechat kosmetické ošetření a sportovní aktivity. Jinak není ve svých běžných aktivitách nijak omezen.

Účinek odeznívá po šesti až devíti měsících.

Aplikace látky pro odstranění vrásek je opředena mnoha mýty. Přečtěte si o 5 nejčastějších a zjistěte, co je na nich pravdy. Celý článek najdete ZDE.

 

VIDEO: Rozhovor s MUDr. Xénií Cázerovou na téma "Jak docílit přirozeného omlazení obličeje"

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ