arrows

 

Je nám líto, službu, kterou hledáte, v současnosti již nenabízíme.

Chemický peeling

KDO může podstoupit ošetření?
Chemický peeling používáme pro zjemnění drobných vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn a pro zmírnění projevů akné. Je vhodný především pro klienty s mastnou pletí a rozšířenými póry. Naopak klientům se suchou a velmi citlivou pletí jej nedoporučujeme, neboť jejich pokožce hrozí přílišné vysušení. Chemický peeling také nedoporučujeme klientům s rozšířenými nebo praskajícími žilkami.

Ošetření pro vás není vhodné, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

JAK ošetření probíhá?
Chemický peeling se provádí aplikací účinné látky – kyseliny trichloroctové. Po potřebné době působení se prostředek smyje neutralizačním roztokem a pokožka se následně promastí. Intenzitu chemického peelingu stanovujeme na základě individuálních potřeb klienta volbou koncentrace látky a délky jejího působení.

Ošetření trvá půl hodiny až jednu hodinu. V případě potřeby výraznějšího efektu při zjemnění vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn nebo léčbě středního až silného akné, doporučujeme ošetření čtyřikrát až šestkrát opakovat.

JE ošetření bolestivé?
Chemický peeling je zcela bezbolestný.

CO po ošetření následuje?
Krátce po ošetření je pokožka mírně zarůžovělá až červená, případně i mírně oteklá. Následné postupné odlupování její horní vrstvy je známkou její regenerace a je tedy žádoucí. Délka regenerace je velmi individuální u každého klienta a závislá na zvolené síle peelingu. Pokožka je obvykle zahojena během jednoho dne až dvou týdnů.

Pro bezproblémové hojení je důležité pleť pravidelně promazávat. Minimálně zpočátku doporučujeme spíše mastnější krémy.

Krátce po ošetření je nutné nevystavovat pleť slunečnímu záření a vyhnout se slunění v soláriu.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ