arrows

Kruhy a váčky pod očima

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření pro vás není vhodné, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař. 

JAK ošetření probíhá?
Korekci kruhů a váčků pod očima provádíme aplikací injekční výplně Teosyal Redensity II, která obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamíny a aminokyseliny. Vyplněním prohlubní a vrásek unavené oční okolí opět získá mladistvý vzhled.

Aplikace výplně trvá přibližně 20 minut.

JE ošetření bolestivé?
Injekční aplikace výplně je téměř bezbolestná. Klientům, kteří špatně snáší bolest, můžeme před zákrokem ošetřit znecitlivujícím krémem.

CO po ošetření následuje?
Pokožka může bezprostředně po aplikaci výplně mírně zarudnout nebo lehce otéct. Tyto příznaky obvykle vymizí během jednoho dne.  V průběhu ošetření občas dochází k prasknutí žilky a následnému vzniky drobné modřiny. To je způsobeno větším žilním zásobením ošetřované oblasti.

Výsledek je viditelný ihned po aplikaci výplně a vydrží půl roku až rok.

Výplň kyselinou hyaluronovou od 3 500 Kč
PRP Plazma (1 aplikace) 3 300 Kč
Konzultace 1 000 Kč
Pokud do 3 měsíců od konzultace podstoupíte daný zákrok, snížíme vám cenu zákroku o 600 Kč.  

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

 

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ