Kdo může podstoupit ošetření?

Frakční laserový resurfacing nejčastěji provádíme klientům, kteří trpí hyperpigmentací v obličeji. Vhodné je i pro korekci jizviček po akné a drobných vrásek v obličeji.

Ošetření frakčním CO2 laserem nedoporučujeme, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař. 

 

3 000 Kč

cena od

50 minut

délka ošetření

3 měsíce

délka REGENERACE

 

Jak ošetření probíhá?

Při frakčním resurfacingu jsou ve střední vrstvě pokožky laserovým mikropaprskem vytvářeny drobné sloupce koagulované tkáně. Při následném procesu hojení dochází k masivní tvorbě nových kolagenních vláken. Po ukončení regenerace se můžete těšit na mladší a zdravěji vypadající pokožku.

Ošetření trvá zhruba 50 minut. Pro co nejlepší efekt jej doporučujeme minimálně třikrát opakovat v intervalu 4 týdnů.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření není pro většinu klientů bolestivé, pouze mírně štípe. Nepříjemný pocit může následně přetrvávat i pár hodin po zákroku. Vnímání bolesti a nepříjemných pocitů je velmi individuální, proto lékař přizpůsobuje ošetření každému klientovi na míru.

Co po ošetření následuje?

Bezprostředně po laserovém resurfacingu bude vaše pokožka červená, mírně oteklá a bude vás hřát. Všechny tyto příznaky vymizí během jednoho až dvou dnů. Jsou známkou toho, že vaše pokožka správně reaguje na ošetření, a že se nastartoval proces její obnovy. Regenerace trvá až 3 měsíce. Po jejich uplynutí je možné vyhodnotit výsledek.

Po ošetření frakčním laserem doporučujeme používat hydratační krémy s vysokým obsahem vody. V jarních a letních měsících je nutné pro ochranu před slunečním zářením používat krém s vysokým ochranným faktorem – ideálně SPF 50+.

Urychlení regenerace po zákroku – světelná terapie

Pro urychlení hojení pokožky po laserovém zákroku je ideální nízkoúrovňová světelná terapie Healite II. Díky jejímu působení jsou potlačeny zánětlivé procesy a dochází k rychlejší regeneraci. Pro zesílení efektu je vhodné Healite II kombinovat s obklady z vlastní krevní plazmy. V obou případech je nutné ošetření podstoupit 2x týdně, aby byl zaručen jeho výsledný efekt.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ