arrows

LÉČBA OPARU

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření doporučujeme klientům, kteří trpí opakovaným výskytem oparů. Pro nejlepší účinek je důležité terapii zahájit nejpozději 24 hodin od prvních příznaků.

Opar (herpes simplex) je virové infekční onemocnění, projevuje se drobnými puchýřky, které jsou provázeny pocitem svědění a často až bolesti. Jakmile se tímto virem jednou nakazíme, zůstává již v našem organismu po zbytek života a čeká na svou příležitost. Jakmile dojde k oslabení imunitního systému, opar se obvykle objeví na stejném místě jako minule. Spouštěčem bývá přemíra slunění, vysoká horečka, psychická zátěž a stres.

JAK ošetření probíhá?
Pro léčbu oparu používáme diodový laser. Při včasném ošetření zabráníme vypuknutí oparu. Pokud se již opar projevil, ošetření diodovým laserem zkrátí délku jeho hojení až o třetinu. Ošetření trvá maximálně 3 minuty.

JE ošetření bolestivé?
Ošetření je zcela bezbolestné.

CO po ošetření následuje?
Pro úplné vyléčení je důležité opar ošetřovat laserem denně po dobu přibližně jednoho týdne (5 ošetření). Ošetřované místo je nutné po vyléčení chránit krémem s vysokým UV faktorem. Ochranu doporučujeme po dobu jednoho až třech měsíců.

1 ošetření (doporučeno 5 ošetření) 100 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ