arrows

Mezonitě

KDO může podstoupit ošetření?

Mezonitě jsou doporučovanou alternativou pro klienty, kteří jsou necitliví na aplikování látky na odstranění vrásek. Ideální věkovou kategorií pro jejich aplikaci je 35 – 55 let.

Metodu by neměli podstupovat klienti, kteří mají sklon k tvorbě jizev, trpí poruchami srážlivosti krve, trpících infekčními onemocněními nebo chronickými onemocněními, která jsou léčena kortikoidy. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

JAK ošetření probíhá?

Po lokálním znecitlivění zavádíme mezonitě těsně pod povrch pokožky. Používáme miniaturní jehličky, které slouží jako vodiče. Po uložení nitě na požadovaném místě jehlu vysuneme. V pokožce tak vytváříme zpevňující síť. Miniaturní vpichy po jehličkách se velmi rychle zahojí, nezůstávají po nich žádné jizvy.

JE ošetření bolestivé?

Ošetření je jen minimálně bolestivé. Pro větší komfort klientů před ošetřením aplikujeme znecitlivující krém. Pokud jste citlivější na bolest, můžeme vám pro větší pohodlí při zákroku nabídnout neinvazivní inhalační anestetikum. Obsahuje vyváženou kombinaci oxidu dusného (rajský plyn) a kyslíku. Přípravek začíná působit do několika minut od začátku podávání. 5–10 minut po ukončení inhalace jeho účinek odeznívá. Po 30 minutách můžete řídit auto. Více informací vám podá náš zdravotnický personál.

CO po ošetření následuje?

Po ošetření se u některých klientů objeví mírný otok, drobné modřinky, lehká asymetrie v obličeji, dočasná bolest. Tyto příznaky během pár dnů odezní a nemají vliv na výsledek ošetření. Po aplikaci mezonití doporučujeme oblast ošetření chladit a nevystavovat slunci. Je možné použít make up. 

První dva týdny po ošetření doporučujeme omezit výraznou mimiku a překrvení v obličeji (předklánění se, zvedání těžkých břemen, sport, apod.). U kanylových 3D nití doporučujeme tváře a podbradek fixovat bandážemi nebo speciálními návleky po dobu jednoho až dvou týdnů. Měsíc po aplikaci se vyhněte obličejové masáži.

Efekt aplikace mezonití trvá v průměru jeden až dva roky.

Cena je orientační a odvíjí se od počtu a typu zvolených nití.  
Mezonitě zpevňující od 5 000 Kč
Mezonitě liftingové od 15 000 Kč
Nevratná záloha při aplikaci liftingových nití 2 000 Kč
Konzultace 1 000 Kč
Pokud do 3 měsíců od konzultace podstoupíte daný zákrok, snížíme vám cenu zákroku o 500 Kč.  

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ