Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Mezonitě

KDO může podstoupit ošetření?
Mezonitě jsou doporučovanou alternativou pro klienty, kteří jsou necitliví na aplikování látky na odstranění vrásek. Ideální věkovou kategorií pro jejich aplikaci je 35 – 55 let.

Metodu by neměli podstupovat klienti, kteří mají sklon k tvorbě jizev, trpí poruchami srážlivosti krve, trpících infekčními onemocněními nebo chronickými onemocněními, která jsou léčena kortikoidy. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

JAK ošetření probíhá?
Po lokálním znecitlivění zavádíme mezonitě těsně pod povrch pokožky. Používáme miniaturní jehličky, které slouží jako vodiče. Po uložení nitě na požadovaném místě jehlu vysuneme. V pokožce tak vytváříme zpevňující síť. Miniaturní vpichy po jehličkách se velmi rychle zahojí, nezůstávají po nich žádné jizvy.

JE ošetření bolestivé?

Ošetření je jen minimálně bolestivé. Pro větší komfort klientů před ošetřením aplikujeme znecitlivující krém.

CO po ošetření následuje?

Po ošetření se u některých klientů objeví mírný otok, drobné modřinky, lehká asymetrie v obličeji, dočasná bolest. Tyto příznaky během pár dnů odezní a nemají vliv na výsledek ošetření. Po aplikaci mezonití doporučujeme oblast ošetření chladit a nevystavovat slunci. Je možné použít make up. 

První dva týdny po ošetření doporučujeme omezit výraznou mimiku a překrvení v obličeji (předklánění se, zvedání těžkých břemen, sport, apod.). U kanylových 3D nití doporučujeme tváře a podbradek fixovat bandážemi nebo speciálními návleky po dobu jednoho až dvou týdnů. Měsíc po aplikaci se vyhněte obličejové masáži.

Efekt aplikace mezonití trvá v průměru jeden až dva roky.

Základní nitě (1 ks) 500 Kč
Liftingové nitě (1 ks) 1 000 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ