arrows

Mezoterapie

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření pro vás není vhodné, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

JAK ošetření probíhá?
Při mezoterapii aplikujeme ultratenkou jehličkou roztok do střední vrstvy kůže (mezodermu), tedy zhruba do hloubky 3 mm. Výsledkem je zpevnění ochabující pokožky a mírné vyplnění objemu tváří. Vaše tvář tak získá velmi přirozený mladistvý a odpočatý vzhled.

JE ošetření bolestivé?
Aplikace roztoku je téměř nebolestivá díky použité jehličce, která je extrémně tenká. Pokud je klient velmi citlivý na bolest, aplikujeme před zákrokem znecitlivující krém.

CO po ošetření následuje?
Účinky mezoterpatie jsou znatelné bezprostředně po ošetření. Pro bezproblémovou regeneraci doporučujeme v den zákroku odpočívat. Po ošetření se může objevit mírný otok nebo i několik drobných modřinek. Tyto příznaky během několika dnů vymizí.

Pro ideální výsledek doporučujeme ošetření dvakrát až třikrát opakovat v intervalu tři až čtyři týdny.

Dle množství aplikované látky od 5 000 Kč
Konzultace 1 000 Kč
Pokud do 3 měsíců od konzultace podstoupíte daný zákrok, snížíme vám cenu zákroku o 500 Kč.  

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ