Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ

KDO může podstoupit ošetření?
Při nadměrném pocení (hyperhidróze) dochází ke zvýšené tvorbě potu, jehož množství je výrazně vyšší, než je potřebné pro správnou termoregulaci těla. Tento stav je většinou velmi obtěžující a není možné jej zlepšovat běžně dostupnými kosmetickými prostředky na potlačování pocení.

Ošetření nedoporučujeme, pokud právě proděláváte akutní virózu nebo bakteriální infekci, případně zánět v místě zákroku. Dále by se ošetření měly vyhnout těhotné a kojící ženy a klienti s onkologickým onemocněním. Kontraindikací může být i užívání některých léků. Vhodnost ošetření v takovém případě určí náš odborný lékař.

Zajímá vás, jak nadměrné pocení vzniká? Přečtěte si o hyperhidróze další informace.

JAK ošetření probíhá?
Odstranění nadměrného pocení v podpaží provádíme aplikací botulotoxinu tenkou jehličkou. Botulotoxin brání převodu vzruchů z nervových vláken do potní žlázy a ve výsledku dočasně zcela odstraní pocení na ošetřené ploše po dobu zhruba 6 měsíců. Počet vpichů určujeme individuálně podle velikosti podpaží. Ošetření trvá přibližně 20 minut. Jeho účinek se dostaví během 2 až 10 dní.

JE ošetření bolestivé?
Zákrok se nejčastěji provádí v oblasti podpaží a je jen málo bolestivý. Pro vaše maximální pohodlí ale hodinu před samotným zákrokem nanášíme znecitlivující krém.

CO po ošetření následuje?
Po aplikaci botulotoxinu může ošetřovaná oblast na krátkou dobu mírně zarudnout nebo otéct. Klientům doporučujeme krátce po zákroku nechat pokožku zcela v klidu, nedotýkat se jí, nemasírovat jí ani na ní neaplikovat žádnou kosmetiku. Holení je vhodné nejdříve po 72 hodinách.

CENA je orientační a odvíjí se od skutečně aplikovaného množství látky.
Podpaží: 8 000 Kč
Dlaně: 4 000 Kč
Nohy: 5 000 Kč
Konzultace s lékařem: 500 Kč
Konzultace s odbornou sestrou: 300 Kč

Chci se objednat Ceník

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím