Pro odstranění tetování můžete mít spoustu důvodů. Chcete se odstřihnout od minulosti, se kterou je spojené, není vhodné při vašem povolání nebo už se vám jen nelíbí. Ať už je váš důvod, jaký je, díky laserové technologii se nechtěného tetování můžete zbavit bezpečně a s minimálními následky.

 

1 900 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

až 10

POČET OPAKOVÁNÍ

 

Jak odstranění tetování laserem funguje?

Při ošetření proniká laserový paprsek svrchními vrstvami kůže do tetovacího inkoustu, který selektivně absorbuje vzniklou tepelnou energii. Vlivem jejího působení se inkoust rozbije na tisíce mikročásteček, se kterými si následně poradí imunitní systém. Během několika týdnů je vyloučí z těla ven. Díky tomuto postupu je laserové odstranění tetování velmi efektivní a nedochází při něm k popálení nebo jakémukoliv dalšímu poškození okolní kůže.

Jaké typy tetování je možné odstranit laserem?

Náš laser díky své pokročilé technologii umožňuje odstranit jakékoliv tetování bez ohledu na jeho barvu a umístění. 

Kolik ošetření budu potřebovat pro odstranění tetování?

Pro odstranění tetování je zapotřebí ošetření podstoupit vícekrát. Počet opakování je individuální a závisí na umístění, velikosti, hloubce a barvě tetování. Interval mezi jednotlivými ošetřeními by se měl pohybovat mezi 6 a 8 týdny, aby tělo vyloučilo maximum rozbitých mikročástic. 

Je možné odstranit pouze část tetování?

S pomocí laseru je možné odstranit tetování i z velmi malé plochy. Proto je ideální i v případě, že chcete své tetování jen zmenšit. Můžeme jej i jen zesvětlit a umožnit vám tak jeho přetetování novým motivem.

Odstranění tetování laserem ve SKIN CARE Liberec. Výsledky naší práce.


Jaké
typy tetování lze odstranit snadněji?

Obecně platí, že černé, červené, zelené a tmavě modré tetování na laserové ošetření reagují nejlépe. Oproti tomu je odstranění fialového, hnědého, světle oranžového a světle modrého tetování těžší a obvykle vyžaduje větší počet opakování. U těchto méně tradičních barev se může dokonce i stát, že po ošetření laserem ztmavnou. Proto vždy před každým zákrokem provádíme test na malém kousku kůže, abychom posoudili individuální reakci každého klienta.

Svou roli při odstranění tetování laserem hraje také typ použitého inkoustu, hloubka jeho uložení a kvalita imunitního systému. V neposlední řadě je směrodatný také barevný tón kůže. Snadněji se tetování odstraňuje ze světlé kůže.

Jaký vliv má na odstranění tetování jeho stáří?

Tetování, které máte na kůži delší dobu, půjde odstranit snadněji. Je to kvůli tomu, že starší inkoust lépe reaguje na energii laserového paprsku než inkoust čerstvý.

Zůstanou mi po odstranění tetování jizvy?

Pokud se svěříte do rukou odborníka, který pracuje s certifikovanými lasery na špičkové úrovni, nemusíte se jizev obávat. Je ale potřeba říci, že malé riziko zjizvení vždy existuje a je spojené s jakýmkoliv zákrokem na kůži. I z tohoto důvodu vždy provádíme nejprve test na malé ploše kůže.

Je odstranění tetování laserem bolestivé?

S bolestí při odstranění tetování je to stejné jako při jeho pořízení. Je závislá na individuálním prahu bolesti každého klienta. Pro někoho je bolest až nesnesitelná a někdo ji téměř nevnímá. Pokud víte, že bolest hůře snášíte, naneseme vám před zákrokem znecitlivující krém. V jeho průběhu vám budeme ošetřovanou oblast chladit ledem.

Jaká mě čeká rekonvalescence?

Rekonvalescence je po laserovém odstranění tetování velmi krátká. Po dobu 5-7 dní se vám bude postupně odlupovat kůže v místě ošetření. K úplnému zahojení dojde za 7-21 dní. Během této doby vám doporučujeme používat lehký hydratační krém a nevystavovat kůži slunci. Vyhněte se návštěvě bazénu a sauny, zvýšené fyzické aktivitě spojení se silným pocením a také konzumaci alkoholu. Po dobu jednoho týdne od zákroku nepoužívejte kosmetiku s obsahem alkoholu. Až půl roku od ošetření chraňte ošetřené místo krémem s vysokým ochranným faktorem, ideálně SPF 50+.

Mám se obávat nějakých vedlejších účinků?

Riziko vážných vedlejších účinků po odstranění tetování laserem je minimální. Obvykle se můžete setkat se začervenáním, lehkým otokem nebo vznikem drobných puchýřků. Všechny tyto příznaky odezní do týdne nebo dvou po zákroku.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ