Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Plazmaterapie - plazmalifting

Plazmaterapie, nebo také plazmalifting, je mimořádně účinnou miniinvazivní metodou pro zpomalení stárnutí pokožky. Metoda využívá přirozené omlazující a regenerační účinky krevní plazmy. Díky tomu, že se při ní používá vlastní krevní plazma klienta, je plazmaterapie naprosto bezpečná.

Pleť bez vrásek - kde plazmaterapie pomáhá:

▹ Zjemnění a odstranění drobných vrásek na obličeji, krku, dekoltu a hřbetech rukou
▹ Celkové projasnění a oživení pleti
▹ Hloubková hydratace
▹ Výživa a ochrana pleti
▹ Regenerace kůže po zákrocíchChci se objednat

Jaký je princip plazmaterapie?

Krevní plazma je tekutá složka lidské krve. Kromě vody obsahuje bílkoviny, minerály, enzymy a růstové látky, které podporují tvorbu kolagenu v buňkách a jejich množení. Aplikací koncentrované plazmy jsou buňky v místě ošetření stimulovány k vyšší aktivitě a je tak nastartován přirozený regenerační proces pokožky.

PRP plazmaterapie RegenPlazma

Tato lékařská metoda byla vyvinuta ve Švýcarsku a pracuje s plazmou bohatou na trombocyty (A-PRP). Využívá bohaté růstové faktory, které jsou obsaženy v krevních destičkách (trombocytech) a stimuluje tak tkáňovou obnovu. Díky speciální technologii v krevní plazmě po jejím odstředění zachováme až 80 % aktivních trombocytů. Díky tomu je regenerační efekt PRP plazmaterapie silnější než u klasické plazmaterapie.

Cellular Matrix

Ošetření Cellular Matrix vychází z kombinace PRP plazmaterapie s kyselinou hyaluronovou. Spojením těchto dvou metod dosáhneme nejen přirozené tvorby kolagenu a elastinu, ale také hloubkové výživy a hydratace pokožky. 


Jak plazmaterapie probíhá?

Plazmaterapie je ambulantní zákrok, který trvá 30 až 60 minut. Nejprve klientovi odebereme 10 - 20 ml krve (množství jako při běžném odběru). Konkrétní množství závisí na rozsahu ošetřované oblasti. Z odebrané krve ve speciální centrifuze opatrně odstředíme krevní plazmu. Tu potom šetrně aplikujeme tenkou jehličkou do kůže. V některých případech plazmu před aplikací ještě smícháme s aktivátorem, který urychluje hojení kůže. Pro komfort našich klientek kůži před zákrokem lokálně ošetříme znecitlivujícím krémem. Před samotnou plazmaterapií je nejprve nutná konzultace s lékařkou, která určí, zda je pro vás plazmaterapie vhodná.

Jaké jsou výhody plazmaterapie?

 • Rychlý zákrok - za 30 až 60 minut odcházíte
 • Bezpečný zákrok i pro alergiky
 • Minimální bolestivost
 • Rychlá rekonvalescence bez nutnosti omezení
 • Využití přirozeného regeneračního procesu kůže
 • Omlazení, rozjasnění kůže
 • Prevence stárnutí
 • Urychlení hojení kůže


Jak dlouho přetrvává efekt plazmaterapie?

Tím, že plazmaterapie působí na bázi nastartování přirozeného procesu regenerace buňek, není její efekt okamžitě viditelný jako například u aplikace výplní. Ošetření je nutné 2x - 3x opakovat. Druhé ošetření je vhodné naplánovat 4 týdny po prvním zákroku. Třetí ošetření by mělo následovat po dalších 2 měsících. Při dodržení postupu se klient může těšit z výsledku po dalších 3 týdnech. Pro dlouhodobý efekt je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat. Vždy záleží na individuálním stavu pokožky klienta a jeho životosprávě.

Jak o sebe pečovat po zákroku?

Pokožka v místě aplikace plazmy bude bezprostředně po zákroku začervenalá a mírně oteklá. Citlivějším klientům se můžou objevit i drobné modřinky. Pro rychlejší odeznění těchto příznaků je vhodné místo ošetření hned po zákroku chladit. 2 - 3 dny po zákroku doporučujeme vyhnout se slunečním paprsků, bazénu, sauně a extrémně nízkým teplotám. Jinak není nutná žádná speciální péče, můžete se věnovat všem svým obvyklým aktivitám.

Je možné kombinovat plazmaterapii s jinými estetickými zákroky?

Plazmaterapii je bez problému možné kombinovat s vyhlazením vrásek i výplní, pokud ošetřujeme různé oblasti. V takovém případě je možné tyto zákroky podstoupit i v průběhu jedné návštěvy.

Jak se připravit před zákrokem?

 • V den zákroku nekuřte.
 • Od svého obvodního lékaře si přineste opis krevního obrazu, který nebude starší než 6 měsíců.
 • Pokud berete celkové kortikosteroidy, vysaďte je minimálně 1 měsíc před zákrokem.
 • Pokud berete léky na ředění krve, vysaďte je 5 dní před zákrokem.
 • 2 dny před zákrokem neužívejte nesteroidní antirevmatika (např. Ibalgin, Ibuprofen).

Plazmaterapie není pro všechny - kdo ji nemůže podstoupit?

 • Těhotné ženy
 • Pacienti trpící trombocytopénií, trombocytopatií a hemoblastózou
 • Pacienti s aktivním onkologickým onemocněním

Něco navíc - spojte plazmaterapii s laserovým resurfacingem

Plazma je výborná pro regeneraci kůže po laserovém resurfacingu, kterou svým působením nastartuje a urychlí. Stejně tak je velmi účinná při hojení popálenin. V obou těchto případech plazmu aplikujeme na povrch kůže v obkladech.

PLOŠNÁ APLIKACE RegenPlazma ACR (cena / 1 ošetření):  
Celý obličej nebo celý dekolt nebo krk (včetně Healite II) 5 000 Kč
Balíček 2 ošetření (sleva 20 %) 8 000 Kč
PLOŠNÁ APLIKACE Cellular Matrix s kyselinou hyaluronovou (cena / 1 ošetření):  
Celý obličej nebo celý dekolt nebo krk 7 500 Kč
Balíček 2 ošetření (sleva 20 %) 12 000 Kč
LOŽISKOVÁ APLIKACE (cena / 1 ošetření):  
Okolí úst 2 000 Kč
Okolí očí 2 000 Kč
Tváře 2 000 Kč
Balíček 3 ošetření + 3x Healite II zdarma 5 000 Kč
Konzultace s lékařem 500 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ