Ztráta hydratace pleti je jednou z hlavních příčin jejího rychlejšího stárnutí. Nejčastěji k ní dochází během zimního období nebo naopak během léta, kdy pokožku vystavujete slunečnímu záření. Pro její osvěžení je použití běžných kosmetických přípravků často nedostatečné, protože působí jen na povrchu. Naproti tomu metoda SkinBooster vysušenou pleť hydratuje hloubkově a zevnitř.

 

5 700 Kč

cena od

30–60 minut

délka ošetření

6–8 měsíců

délka EFEKTU

 

Jaké jsou účinky SkinBoosteru na vaši pleť?

  • Revitalizace
  • Hydratace
  • Projasnění
  • Vyhlazení
  • Rozzáření

Co je SkinBooster?

SkinBooster je zasíťovaná (zahuštěná) 20% kyselina hyaluronová, kterou aplikujeme ultratenkou injekční jehlou nebo kanylou do středních vrstev pokožky. Díky schopnosti kyseliny hyaluronové vázat na sebe vodu je jejím působením pleť hloubkově hydratována. Speciální zasíťování SkinBoosteru navíc zajišťuje až trojnásobně dlouhou životnost doplňujících aplikací oproti nezahuštěným gelům, které se používají při klasické mezoterapii.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní. Jako jeden ze základních stavebních kamenů mezibuněčné hmoty je zodpovědná za zachování pružnosti, napětí a poddajnosti pokožky. S přibývajícím věkem ale její obsah v kůži rapidně klesá a to vede k vysušování, vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí. Proto je vhodné kyselinu hyaluronovou pravidelně doplňovat


Jak vám může SkinBooster pomoci?

SkinBooster je ideální pro ošetření suché dehydratované pleti a pleti, na které se již začaly projevovat známky stárnutí. Svým působením jí dodá vláhu zevnitř a viditelně ji omladí, zvláční, zpevní a vyhladí jemné linky. Využít jej můžete pro ošetření v oblasti obličeje, krku a dekoltu nebo hřbetů rukou.

Jak ošetření probíhá?

Před samotným zákrokem nejprve naneseme znecitlivující krém, který zvýší komfort při zákroku. Po jeho přibližně půlhodinovém působení lékařka rovnoměrně aplikuje SkinBooster tenkou jehličkou nebo kanylou do celé plochy ošetřované oblasti. Podle její velikosti zákrok trvá 30–60 minut.

Co následuje po ošetření?

Bezprostředně po ošetření nejsou nutná žádná speciální opatření. Jen je třeba počítat s tím, že pleť může být v důsledku aplikace zarůžovělá, mírně oteklá, můžou se objevit i drobné modřiny. Všechny tyto příznaky během pár hodin až dní odezní. 

Jak dlouho přetrvává efekt SkinBoosteru?

Pro zajištění komplexní hydratace a omlazení pleti je zapotřebí podstoupit 2–3 počáteční ošetření s odstupem přibližně jednoho měsíce. Svěží a mladistvou pleť si můžete užívat 6–8 měsíců v závislosti na typu pleti, jejím celkovém stavu a vašem životním stylu. Po této době je vhodné ošetření zopakovat, aby byl zajištěn jeho trvalý účinek.

Pro koho není SkinBooster vhodný?

Použití kyseliny hyaluronové v estetické dermatologii je bezpečné a s minimálním rizikem alergických nebo jiných vedlejších reakcích. Přesto není metoda SkinBooster vhodná v období těhotenství a při kojení. Vyhnout byste se jí měli i pokud trpíte některým autoimunitním onemocněním a akutní bakteriální nebo virovou infekcí.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ