arrows

ZVĚTŠENÍ RTŮ A JEJICH MODELACE

Možná jste se narodila s úzkými rty. Možná vaše rty ztratily svou plnost s přibývajícím věkem. Možná vám vadí, že jsou vaše rty nepravidelné nebo nemají správnou proporci ke zbytku vašeho obličeje. Odpovědí na vaše nedokonalosti rtů jsou výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

JAK kyselina hyaluronová působí na vaše rty?

Tělu vlastní kyselina hyaluronová působí na vaše rty jako mocná čarodějka. Dodá jim objem, hloubkově je hydratuje a vyhladí drobné vrásky. S její pomocí:

  • Zvětšíme úzké rty.
  • Upravíme jejich asymetrii.
  • Upravíme nevýrazné kontury rtů.
  • Změníme nevyhovující tvar rtů.
  • Vyhladíme jemné vrásky na rtech a jejich blízkém okolí.

Výsledný vzhled rtů závisí na typu použité výplně a jejím množství. Ve SKIN CARE Liberec pracujeme s těmi nejkvalitnějším preparáty, které jsou určené speciálně pro ošetření rtů.

Chci se objednat

JAK probíhá zvětšení rtů a jejich modelace kyselinou hyaluronovu?

Aplikace výplní do rtů je ambulantní nechirurgický zákrok. Kyselinu hyaluronovou aplikujeme injekčně do horního nebo do obou rtů, případně i do jejich kontur. Vždy záleží na požadovaném výsledku. Pro váš komfort vždy před zákrokem snížíme citlivost rtů lokálním anestetikem v podobě krému. Případně pro úplné znecitlivění aplikujeme anestetikum injekčně do dásně.

Modelace rtů - ukázka před - po

CO následuje po ošetření?

Efekt zvětšení a modelaci rtů je patrný ihned po ošetření. Nicméně naplno si jej užijete až během pár dnů, kdy odezní mírný otok po zákroku. U některých klientek se mohou objevit také drobné modřinky a začervenání. Všech těchto příznaků se zbavíte nejpozději během jednoho týdne.

JAK dlouho přetrvává účinek výplní ve rtech?

Délka účinku je individuální a závisí na tom, jak rychle se kyselina hyaluronová zcela vstřebá. Obvykle to trvá 6 - 12 měsíců.

Další informace o modelaci rtů si můžete přečíst v článku 10 věcí, které potřebujete vědět, než se rozhodnete pro zvětšení rtů.

Podle množství a typu použitého materiálu od 9 000 Kč
Konzultace 1 000 Kč
Pokud do 3 měsíců od konzultace podstoupíte daný zákrok, snížíme vám cenu zákroku o 600 Kč.  

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

VIDEO: Rozhovor s Mudr. Xénií Kučerovou na téma "Nejdůležitější informace o zvětšení rtů"

 

SOUVISEJÍCÍ VÝKONY

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ