Možná jste se narodila s úzkými rty. Možná vaše rty ztratily svou plnost s přibývajícím věkem. Možná vám vadí, že jsou vaše rty nepravidelné nebo nemají správnou proporci ke zbytku vašeho obličeje. Odpovědí na vaše nedokonalosti rtů jsou výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

 

9 000 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

6–12 měsíců

délka efektu

 

Z čeho se výplně skládají?

Nejčastějším typem výplní pro modelaci rtů jsou výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Tato látka je lidskému tělu zcela vlastní. Je jedním ze základních stavebních kamenů mezibuněčné hmoty. Při její aplikaci tedy nemusíte mít strach, že do svého těla pumpujete něco nezdravého nebo potenciálně toxického. Výhodou kyseliny hyaluronové je nejen to, že dodá vašim rtům objem, ale i to, že je udržuje hydratované.

Jak kyselina hyaluronová působí na vaše rty?

Tělu vlastní kyselina hyaluronová působí na vaše rty jako mocná čarodějka. Dodá jim objem, hloubkově je hydratuje a vyhladí drobné vrásky. S její pomocí:

  • Zvětšíme úzké rty.
  • Upravíme jejich asymetrii.
  • Upravíme nevýrazné kontury rtů.
  • Změníme nevyhovující tvar rtů.
  • Vyhladíme jemné vrásky na rtech a jejich blízkém okolí.

Výsledný vzhled rtů závisí na typu použité výplně a jejím množství. Ve SKIN CARE Liberec pracujeme s těmi nejkvalitnějším preparáty, které jsou určené speciálně pro ošetření rtů.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ

 

 

Jak probíhá zvětšení rtů a jejich modelace kyselinou hyaluronovu?

Aplikace výplní do rtů je ambulantní nechirurgický zákrok. Kyselinu hyaluronovou aplikujeme injekčně do horního nebo do obou rtů, případně i do jejich kontur. Vždy záleží na požadovaném výsledku. Pro váš komfort vždy před zákrokem snížíme citlivost rtů lokálním anestetikem v podobě krému. Případně pro úplné znecitlivění aplikujeme anestetikum injekčně do dásně.

Jak velké množství výplně budete potřebovat?

Množství výplně je vždy individuální a pohybuje se mezi 0,5 ml a 1 ml. Záleží na tom, jak vaše rty vypadají nyní, a jak chcete aby vypadaly po ošetření.

Bude vás modelace rtů bolet?

Pokud preferujete bezbolestný zákrok, před ošetřením je možné rty znecitlivět. Znecitlivění se obvykle provádí aplikací lokálního anestetika v podobě krému. Ošetření bude méně bolestivé, ale pro citlivější klientky stále méně komfortní. Plného znecitilivění je možné dosáhnout injekční aplikací anestetika do dásně.

Modelace rtů - ukázka před - po

Co následuje po ošetření?

Efekt zvětšení a modelaci rtů je patrný ihned po ošetření. Nicméně naplno si jej užijete až během pár dnů, kdy odezní mírný otok po zákroku. U některých klientek se mohou objevit také drobné modřinky a začervenání. Všech těchto příznaků se zbavíte nejpozději během jednoho týdne.

Jak dlouho přetrvává účinek výplní ve rtech?

Délka účinku je individuální a závisí na tom, jak rychle se kyselina hyaluronová zcela vstřebá. Obvykle to trvá 6 - 12 měsíců.

Jaký je to pocit mít ve rtech výplně?

Pokud je výplň správně aplikována, nebudete o ní vůbec vědět. Ani při líbání.

Jaká jsou rizika aplikace výplní do rtů?

Vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová je pro lidské tělo zcela přirozená, je riziko nežádoucí reakce minimální. V 0,1 % případů po zákroku mohou vzniknout granulomy (podkožní uzlíky). Nikdy se nesvěřujte do rukou neodborného personálu. Vždy si pro zákrok vyberte zkušenou lékařku nebo lékaře. Ten by vám měl předem vysvětlit, jak zákrok probíhá a co od něj můžete očekávat.

Co, když se vám vaše nové rty nelíbí? Je možné výplně odstranit dříve, než se vstřebají?

Pokud máte ve rtech výplně na bázi kyseliny hyaluronové, lze je předčasně rozpustit s pomocí enzymu hyaluronidáza. Vaše rty budou mít svůj původní tvar během pár dnů.

 


VIDEO:
 Rozhovor s MUDr. Xénií Cázerovou na téma "Nejdůležitější informace o zvětšení rtů"

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ