arrows

LASEROVÁ EPILACE INTIMNÍCH PARTIÍ

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní vaginální bakteriální nebo virovou infekcí, vaginálním krvácením, a pokud jste onkologický pacient. Epilaci intimních partií by se dále měly vyhnout těhotné ženy.

JAK ošetření probíhá?
Zarostlý a zanícený chloupek je velmi bolestivý, obzvláště pokud se vyskytne na hrázi. Pravidelným ošetřením chloupků epilačním laserem lze zarůstání chloupků zabránit a vyhnout se tak následnému řešení vzniklého problému. Při ošetření laserové paprsky zasahují kořínky chloupků, které jsou v růstové fázi. Jejich další růst je tak redukován. Chloupky, které vyrůstají, jsou mnohem jemnější než původní a obvykle nezarůstají.

Pro co nejlepší efekt doporučujeme čtyři týdny před laserovou epilací chloupky pouze holit, nevytrhávat. Den před samotným ošetřením je nutné chloupky oholit. Jenom tak laser zasáhne vlasovou cibulku optimálně. Pokud by chloupky zůstaly neoholené, energie se k cibulce nedostane a je absorbována chloupkem na povrchu kůže.

JAKÉ jsou výhody ošetření?
Laserová epilace chloupků v intimních partiích přináší tyto výhody:

  • Výrazná redukce růstu chloupků
  • Prevence zarůstání chloupků
  • Komfortní řešení pro ženy trpící nadměrným ochlupením

JE ošetření bolestivé?
Citlivost v průběhu laserové epilace je velmi individuální. Klientka při ošetření cítí štípání nebo lehké pálení. Ve SKIN CARE Liberec pracujeme s epilačním laserem MedArt 435, který umožňuje použít kontaktní vodní chlazení. Díky němu se bolestivost zákroku výrazně redukuje. Pro váš komfort můžeme hodinu před ošetřením nanést znecitlivující krém.

CO následuje po ošetření?
Po laserové epilaci bývá pokožka mírně začervenalá. Může se objevit i otok a pálení. Tyto příznaky během jednoho dne vymizí. Pro co nejlepší efekt doporučujeme epilaci 6 x – 8 x opakovat v závislosti na tloušťce vlastového folikulu. Pro udržení hladké pokožky následně stačí pouze jedno udržovací ošetření každý půlrok.

Třísla + intimní oblast / 1 ošetření 3 100 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

SOUVISEJÍCÍ VÝKONY

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ