Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

ODSTRANĚNÍ KONDYLOMAT A KOŽNÍCH VÝRŮSTKŮ

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní vaginální bakteriální nebo virovou infekcí, vaginálním krvácením, a pokud jste onkologický pacient.

JAK ošetření probíhá?
Výskyt genitálních bradaviček (kondylomat) po nákaze virem HPV může být pro ženu zdrojem velmi nepříjemných pocitů fyzických i psychických. Žena je obvykle vyřazena z běžného sexuálního života. Velmi komfortním řešením problému z hlediska rychlosti, bolestivosti a výsledného efektu je odstranění kondylomat pomocí frakčního CO2 laseru. Při zákroku se ložisko postupně odpařuje a po jeho úplném odstranění na místě vznikne drobný stroupek, který se rychle zahojí. Stejným způsobem je možné odstranit i jakýkoliv výrůstek v intimních partiích ze zdravotních či estetických důvodů.

JAKÉ jsou výhody ošetření?
Odstranění kondylomat a kožních výrůstků v intimních partiích frakčním CO2 laserem přináší oproti tradičním způsobům (leptání, chirurgický zákrok) celou řadu výhod:

  • Rychlé a minimálně bolestivé odstranění bez nutnosti narkózy
  • Možnost podstoupit zákrok i v období těhotenství
  • Menší pravděpodobnost opětovného rozsevu kondylomat
  • Drobné a rychle hojící se jizvy

JE ošetření bolestivé?
Ošetření není bolestivé, probíhá v lokálním znecitlivění. Pokud jste citlivější na bolest, můžeme vám pro větší pohodlí při zákroku nabídnout neinvazivní inhalační anestetikum. Obsahuje vyváženou kombinaci oxidu dusného (rajský plyn) a kyslíku. Přípravek začíná působit do několika minut od začátku podávání. 5–10 minut po ukončení inhalace jeho účinek odeznívá. Po 30 minutách můžete řídit auto. Více informací vám podá náš zdravotnický personál.

CO následuje po ošetření?
Po ošetření intimní oblasti frakčním CO2 laserem až do odloupnutí stroupku je nutné vyhnout se návštěvě bazénu, sauny, dlouhému koupání ve vaně, sexuálnímu styku. Vzhledem k tomu, že kondylomata jsou virového původu, nelze zcela vyloučit jejich recidivu. Při opětovném rozsevu je nutné ošetření zopakovat.

Kondylomata – 1. ošetření od 2 800 Kč
Kondylomata – Následná ošetření od 1 300 Kč
Odstranění kožních výrůstků v intimní oblasti od 1 500 Kč
Konzultace s lékařem gynekologem bez zákroku 1 000 Kč
Konzultace s lékařem gynekologem se zákrokem 500 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

Video: Pro koho je vhodné odstranění genitálních bradavic (kondylomat) laserem, jak zákrok probíhá a jaké má výhody?

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ