Výskyt genitálních bradaviček (kondylomat) po nákaze virem HPV může být pro ženu zdrojem velmi nepříjemných pocitů fyzických i psychických. Žena je obvykle vyřazena z běžného sexuálního života. Velmi komfortním řešením problému z hlediska rychlosti, bolestivosti a výsledného efektu je odstranění kondylomat pomocí frakčního CO2 laseru. Při zákroku se ložisko postupně odpařuje a po jeho úplném odstranění na místě vznikne drobný stroupek, který se rychle zahojí. Stejným způsobem je možné odstranit i jakýkoliv výrůstek v intimních partiích ze zdravotních či estetických důvodů.

3 300 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

do 2 týdnů

délka hojení

 

Kdo může podstoupit ošetření?

Ošetření byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní vaginální bakteriální nebo virovou infekcí, vaginálním krvácením, a pokud jste onkologický pacient.

Jaké jsou výhody ošetření?

Odstranění kondylomat a kožních výrůstků v intimních partiích frakčním CO2 laserem přináší oproti tradičním způsobům (leptání, chirurgický zákrok) celou řadu výhod:

  • Rychlé a minimálně bolestivé odstranění bez nutnosti narkózy
  • Možnost podstoupit zákrok i v období těhotenství
  • Menší pravděpodobnost opětovného rozsevu kondylomat
  • Drobné a rychle hojící se jizvy

Je ošetření bolestivé?

Ošetření není bolestivé, probíhá v lokálním znecitlivění. 

Co následuje po ošetření?

Po ošetření intimní oblasti frakčním CO2 laserem až do odloupnutí stroupku je nutné vyhnout se návštěvě bazénu, sauny, dlouhému koupání ve vaně, sexuálnímu styku. Vzhledem k tomu, že kondylomata jsou virového původu, nelze zcela vyloučit jejich recidivu. Při opětovném rozsevu je nutné ošetření zopakovat.

VIDEO: Pro koho je vhodné odstranění genitálních bradavic (kondylomat) laserem, jak zákrok probíhá a jaké má výhody?

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ