Přibývající věk, výrazná ztráta hmotnosti nebo porod – to vše ovlivňuje vzhled vašich velkých stydkých pysků. Postupně ztrácí svůj tvar, pevnost a objem. Tento na první pohled ‚‚jen‘‘ estetický problém může velmi nepříjemně ovlivnit vaše sebevědomí a sexuální prožitek. Velké stydké pysky se stávají méně citlivými a odolnými vůči tlaku. Když se k tomu přidá ještě větší suchost vagíny, která postihuje většinu žen již po 30. věku života, pohlavní styk se může stát velmi nekomfortním.

 

5 000 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

6–12 měsíců

délka efektu

 

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové – vrátí objem a zlepší hydrataci

Ošetření velkých stydkých pysků výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové pomáhá navrátit jejich objem, pružnost a lepší odolnost vůči tlaku.

Zázrak jménem kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle, v každé jeho buňce. Má velmi speciální schopnost vázat na sebe vodu a díky tomu udržovat tkáň zvlhčenou, hladkou a pružnou. S tím, jak stárneme, buňky ztrácí svou schopnost produkce kyseliny hyaluronové a v důsledku toho se snižuje také jejich schopnost zadržovat vodu. Tkáň postupně ztrácí elasticitu a plný vzhled. Kyselina hyaluronová, kterou aplikujeme injekčně, na sebe naváže vodu a zaplní volný prostor. Pomáhá tak vrátit hydrataci a objem tam, kde už na ně stárnoucí buňky nestačí.

Řešení pro omlazení velkých stydkých pysků

Pro omlazení intimních partií používáme výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které byly vyvinuté speciálně pro tuto oblast. Máme k dispozici 2 typy výplní. Jeden je díky své objemovosti skvělý pro vyplnění velkých stydkých pysků a také pro řešení větších defektů v oblasti hráze (velké proláklé jizvy nebo většího sestupu zadní poševní stěny). Druhý má funkci spíše hydratační než objemovou. Pomáhá při atrofii a léčení chronických trhlinek u poševního vchodu.

Jak ošetření probíhá?

Naše lékařka, gynekoložka, nejprve ošetřovanou oblast důkladně očistí a vydezinfikuje. Při ošetření velkých stydkých pysků na vaše přání může aplikovat znecitlivující krém nebo injekční anestezii. Anestezie není ale nutná, protože pro samotnou aplikaci kyseliny hyaluronové používáme velmi tenkou kanylu. Zákrok je díky tomu jen mírně nepříjemný, ale určitě ne bolestivý.

Jak dlouho ošetření trvá?

Celý zákrok netrvá déle než 30 minut. Pokud předem víte, že byste pro váš větší komfort zákrok ráda podstoupila pod znecitlivujícím krémem, počítejte s ca. 15 až 20 minutami navíc.

Jak rychle ucítíte rozdíl a jak dlouho vám efekt vydrží?

U omlazení velkých stydkých pysků efekt nastupuje postupně během 2 týdnů, kdy výplň zvětšuje svůj objem vázáním molekul vody. Po této době vás pozveme na kontrolu a případné doplnění materiálu. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové se postupně vstřebávají. Z jejich efektu se můžete radovat 6 - 12 měsíců.

Jaká jsou rizika zákroku?

Omlazení intimních partií výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové je bezpečné a zřídkakdy se po něm projeví vážné vedlejší účinky. Bezprostředně po ošetření je běžné zarudnutí nebo otok v kombinaci se svěděním, případně i mírná bolest. V místě vpichu může vzniknout modřinka nebo zatvrdnutí a kůže může lehce zašednout nebo zbělat. Všechny tyto reakce nejpozději do 2 týdnů odezní.

Jakou péči po zákroku budete potřebovat?

Po ošetření o sebe můžete pečovat jako obvykle. Můžete bez omezení používat i svůj oblíbený prostředek pro intimní hygienu. Drobné modřinky nebo větší otok můžete chladit.

Čemu byste se měla po ošetření vyhnout?

Po dobu 5 dní:
- aktivitám které způsobují tlak (jízda na kole, jízda na koni, masáž apod.)
- intimnímu styku

Po dobu 10 dní:
- bazénu, sauně, fitness, vířivce

Něco navíc – kombinace s laserovým ošetřením pro ještě lepší efekt

Pro ještě lepší efekt omlazení stydkých pysků kombinujeme aplikaci kyseliny hyaluronové s ošetřením frakčním laserem. Tím hloubkově prohříváme zevní tkáň a stimulujeme tak tvorbu kolagenu a přirozené ozdravné a omlazující procesy. Jedná se o zcela bezbolestné a rychlé ošetření, které trvá jen pár minut.

Ošetření frakčním laserem můžete také absolvovat samostatně nebo v kombinaci s vaší vlastní krevní plazmou. Řešení, které je nejvhodnější právě pro vás, vám doporučí naše gynekoložka během konzultace.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ