arrows

OŠETŘENÍ ZARŮSTAJÍCÍCH CHLOUPKŮ

KDO může podstoupit ošetření?
Ošetření byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní vaginální bakteriální nebo virovou infekcí, vaginálním krvácením, a pokud jste onkologický pacient.

JAK ošetření probíhá?
Pokud se v intimních partiích objeví bolestivě zarostlý chloupek, obvykle se řeší chirurgickým odstraněním. Jemnější řešení je ošetření zarostlého chloupku frakčním CO2 laserem a následné hojení pomocí biostimulačního laseru. Kombinace těchto dvou metod je velmi pohodlná, přináší rychlou úlevu a výrazně zkracuje dobu hojení. Při ošetření se zanícený zarostlý chloupek nejprve odstraní CO2 laserem. Na místě vznikne drobný stroupek, který se zpravidla do jednoho týdne odloupne. Místo se následně ošetří biostimulačním laserem. Při něm jsou stimulovány buňky vaziva v místě jizvy a dochází tak k rychlejšímu hojení a potlačení zánětlivých procesů.

JAKÉ jsou výhody ošetření?
Oproti klasickému chirurgickému řešení je ošetření laserem pohodlnější, rychlejší a ranka se po zákroku rychleji zahojí. Na místě vznikne pouze drobná jizvička.

JE ošetření bolestivé?
Ošetření není bolestivé, probíhá v lokálním znecitlivění.

CO následuje po ošetření?
Po ošetření zaníceho místa CO2 laserem může být pokožka lehce začervenalá. Může se objevit i otok a pálení. Tyto příznaky během jednoho dne vymizí. Ve fázi hojení jizvičky pomocí biostimulačního laseru je vhodné ošetření 10x opakovat.

Odstranění zaníceného chloupku CO2 laserem 1 900 Kč
Hojení pomocí biostimulačního laseru / 1 ošetření 600 Kč
Konzultace s lékařem gynekologem 1 000 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

SOUVISEJÍCÍ VÝKONY

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ