Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Péče o pleť Linda Meredith

Linda Meredith je exkluzivní koncept péče o pleť z Londýna, který si zamilovaly hvězdy jako Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Penelope Cruz. Aby se udržely na výsluní, musí neustále vypadat skvěle. Proto pro sebe volí vždy to nejlepší – v módě, péči o tělo i pleť. Linda Meredith pro ně představuje alternativu k zákrokům estetické dermatologie jako jsou výplně nebo aplikace látek pro odstranění mimických vrásek. Díky ní mají jistotu, že na červeném koberci budou jen zářit. 

Exkluzivní koncept péče o pleť Linda Meredith řeší skutečné potřeby pleti. Díky speciálně vyvinutým přípravkům s vysokým obsahem aktivních látek vrací pleť do rovnováhy. Hloubkově ji hydratuje, omlazuje a podporuje ozdravné procesy při jejím poškození.

O Lindě Meredith

Linda Meredith nese jméno po své zakladatelce, která se oboru péče o pleť věnuje již více než 40 let. Během této doby zaznamenala, že se kvalita pokožky napříč populací mění k horšímu. Změny dává do souvislosti s rostoucí toxicitou prostředí, ve kterém žijeme. Chemické látky, konzervanty a hormony se staly součástí každodenního života a pleť je jimi velmi zatížená. Následkem je její vysychání, předčasné stárnutí, začervenání nebo jiné vady na kráse. Jako řešení všech těchto problémů Linda Meredith vyvinula zcela nový koncept péče o pleť, který lépe odpovídá jejím potřebám.

V čem je Linda Meredith jiná?

Většina současných kosmetických produktů pracuje s tradičním dělením jednotlivých řad podle typu pleti (suchá, mastná, citlivá atd.). I když tato definice do jisté míry stále platí, dnes již není pro řešení problémů pleti dostatečná. Linda Meredith proto přišla s novým přístupem. Místo typu pleti se zaměřuje na její skutečné potřeby, které se mohou měnit i několikrát za den. Určitě to znáte. Někdy vaše pleť vypadá unaveně, jindy na tváři objevíte suchá místa, začervenání nebo cítíte pnutí. Všechny tyto příznaky jsou výsledkem určité nerovnováhy. Koncept Linda Meredith působí na pleť tak, aby ji do rovnováhy navracel.

Jednoduchý koncept, ohromující výsledky

Portfolio Linda Meredith obsahuje pečující produkty se speciálně vyvinutou formulí a vysokou koncentrací aktivních látek. Neobsahují zbytečné chemikálie, jako například parabeny, a mají v sobě veliký podíl přírodních ingrediencí. Jejich molekuly mají právě takovou velikost, aby pronikly do hloubky. Tam intenzivně působí na úroveň hydratace pleti a redukují vrásky.

Terapie Linda Meredith

Stali jsme se jedním ze tří míst v České republice, kde si můžete dopřát terapii s přípravky Linda Meredith. Již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které vás nadchnou. Při dlouhodobé péči bude vaše pleť na omak i pohled měkká, šťavnatá a vyživená. Terapie je pro vás ideální, pokud hledáte cestu k přirozenému omlazení pokožky a chcete se zcela vyhnout miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Je také vhodná jako následná péče po laserových zákrocích a nadměrném slunění, neboť výrazně podporuje ozdravené procesy.

Jak ošetření probíhá?

Celé ošetření trvá přibližně hodinu a půl. Naše terapeutka se vám naplno věnuje po celou jeho dobu a jednotlivé kroky přizpůsobuje bezprostředním reakcím pleti. Každé ošetření je tedy jiné a ušité na míru přímo vašim aktuálním potřebám. Součástí terapie je důkladné vyčištění pleti, otevření pórů, odstranění odumřelých kožních buněk, hydratační péče, závěrečná aplikace jílové masky a pleťového krému. Všechny přípravky terapeutka zapracovává ručně při jemné masáži. Díky jejich bylinkové vůni s aromaterapeutickým účinkem pro vás ošetření bude také příjemným odpočinkem od každodenního shonu.

Jak často je vhodné terapii opakovat?

Lindu Meredith do své péče o pleť zařaďte ideálně každý měsíc nebo jednou za 2 měsíce. Před velikou událostí, na které chcete vypadat skvěle, si naplánujte 6 ošetření vždy po 2 týdnech. 

S jakými potřebami vaší pleti si umí Linda Meredith poradit?
 

  • Hojení po zákroku nebo po opalování
  • Hydratace přesušené pleti
  • Neinvazivní lifting povadající pleti
  • Zjemnění pigmentových skvrn
  • Zmírnění kožních projevů v období emočního stresu
  • Zklidnění zánětlivých projevů akné
  • Péče o pleť s rozšířenými žilkami

Všechny přípravky z portfolia Linda Meredith si u nás můžete zakoupit i na doma. Kombinací terapie a domácí péče dopřejete své pleti to nejlepší.

Péče o pleť Linda Meredith / 1 ošetření 1 800 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ