arrows

MEDICINÁLNÍ SUCHÁ PEDIKÚRA

CO je medicinální pedikúra a JAK se liší od běžné pedikúry?

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel a žiletky. Ošetření se provádí nasucho broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní a dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže na patách, léčení kuřích ok, zarostlých nehtů a veruk. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže, a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Ve SKIN CARE Liberec jako jediní v libereckém kraji používáme profesionální podologickou jednotku LUNAR B-XB, která nám umožňuje pečovat i o ty nejnáročnější klienty. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce zaručuje maximální hygienu během celého ošetření.

Medicinální pedikúra je ideální pro diabetiky
Medicinální pedikúra je obzvláště doporučována klientům, kteří ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit klasickou pedikúru. Při medicinální pedikúře nehrozí riziko poranění a přenosu mykóz a infekcí. Tento šetrný způsob péče o nohy je proto vhodný pro diabetiky, lidi trpící onemocněním žil, lupenkou nebo neuropatií.

CO vás při medicinální pedikúře čeká?

  • Desinfekce nohou.
  • Ošetření, zkrácení délky nehtů a zarovnání jejich tvaru.
  • Vyčištění prostoru mezi nehtem a nehtovým valem.
  • Odstranění zrohovatělé kůže.
  • Obroušení rozpraskané kůže na patách.
  • Odstranění kuřích okou.
  • Ošetření zarůstajících nehtů.
  • Hydratace kůže na podpoření její hebkosti a vláčnosti.

PROČ byste měli o své nohy pečovat?
Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla, na kterou lidé často zapomínají. Nevěnují jim tolik pozornosti jako obličeji nebo rukám, které jsou okolí vždy na očích a jsou považovány za vizitku svého majitele. Suchá, popraskaná a otlačená kůže, která je následkem zátěže nohou a nošením uzavřené nebo nevhodné obuvi, může být zdrojem bolesti a dalších zdravotních komplikací. Péče o nohy by tedy měla být pevnou součástí osobní hygieny. V domácích podmínkách je vhodné si nohy pečlivě promazávat a starat se o správnou délku nehtů. Péči o zrohovatělou kůži, tvrdou kůži na patách, otlaky, kuří oka a zarůstající nehty raději svěřte odborníkům. Při ošetření dobře vidí každé i špatně přístupné místo na nohou, dokáží odhadnout, jakou vrstvu zrohovatělé kůže je třeba odstranit, a odborně vyřeší i všechny nepříjemné komplikace.

Medicinální pedikúra 800 Kč
Medicinální pedikúra Margareth Dabbs 1 000 Kč
Ošetření nehtových plotének 20 min 400 Kč
Ošetření plosek nohou 20 min 500 Kč
Odstranění virové bradavice (1ks) od 1 000 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ