arrows

Kosmetické ošetření Linda Meredith

Linda Meredith je exkluzivní koncept kosmetické péče z Londýna, který si zamilovaly hvězdy jako Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Penelope Cruz. Aby se udržely na výsluní, musí neustále vypadat skvěle. Proto pro sebe volí vždy to nejlepší – v módě, péči o tělo i pleť. Linda Meredith pro ně představuje alternativu k zákrokům estetické dermatologie jako jsou výplně nebo aplikace látek pro odstranění mimických vrásek. Díky ní mají jistotu, že na červeném koberci budou jen zářit. 

Londýnský koncept péče o pleť Linda Meredith ve SKIN CARE Liberec

O Lindě Meredith

Linda Meredith nese jméno po své zakladatelce, která se oboru péče o pleť věnuje již více než 40 let. Během této doby zaznamenala, že se kvalita pokožky napříč populací mění k horšímu. Změny dává do souvislosti s rostoucí toxicitou prostředí, ve kterém žijeme. Chemické látky, konzervanty a hormony se staly součástí každodenního života a pleť je jimi velmi zatížená. Následkem je její vysychání, předčasné stárnutí, začervenání nebo jiné vady na kráse. Jako řešení všech těchto problémů Linda Meredith vyvinula zcela nový koncept péče o pleť, který lépe odpovídá jejím potřebám.


V čem je Linda Meredith jiná?

Většina současných kosmetických produktů pracuje s tradičním dělením jednotlivých řad podle typu pleti (suchá, mastná, citlivá atd.). I když tato definice do jisté míry stále platí, dnes již není pro řešení problémů pleti dostatečná. Linda Meredith proto přišla s novým přístupem. Místo typu pleti se zaměřuje na její skutečné potřeby, které se mohou měnit i několikrát za den. Určitě to znáte. Někdy vaše pleť vypadá unaveně, jindy na tváři objevíte suchá místa, začervenání nebo cítíte pnutí. Všechny tyto příznaky jsou výsledkem určité nerovnováhy. Koncept Linda Meredith působí na pleť tak, aby ji do rovnováhy navracel.

Jednoduchý koncept s ohromujícími výsledky

Portfolio Linda Meredith obsahuje pečující produkty se speciálně vyvinutou formulí a vysokou koncentrací aktivních látek. Neobsahují zbytečné chemikálie, jako například parabeny, a mají v sobě veliký podíl přírodních ingrediencí. Jejich molekuly mají právě takovou velikost, aby pronikly do hloubky. Tam intenzivně působí na úroveň hydratace pleti a redukují vrásky.

Řešení pro přirozené omlazení pleti bez estetických zákroků

Stali jsme se jedním ze tří míst v České republice, kde si můžete dopřát kosmetiku s přípravky Linda Meredith. Již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které vás nadchnou. Při dlouhodobé péči bude vaše pleť na omak i pohled měkká, šťavnatá a vyživená. kosmetika je pro vás ideální, pokud hledáte cestu k přirozenému omlazení pokožky a chcete se zcela vyhnout miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Je také vhodná jako následná péče po laserových zákrocích a nadměrném slunění, neboť výrazně podporuje ozdravené procesy.

S jakými potřebami pleti si umí Linda Meredith poradit?
 

  • Neinvazivní lifting povadající pleti
  • Vyhlazení vrásek
  • Hydratace přesušené pleti
  • Výživa stárnoucí pokožky
  • Zjemnění pigmentových skvrn
  • Zklidnění zánětlivých projevů akné
  • Péče o pleť s rozšířenými žilkami
  • Hojení po zákroku nebo po opalování
  • Zmírnění kožních projevů v období emočního stresu


Kosmetická ošetření vaší pleti na míru

Při první návštěvě nejprve hloubkově diagnostikujeme vaši pleť. Probereme s vámi, jak o ni pečujete, s pomocí jakých přípravků, co vás aktuálně trápí a jaká máte očekávání. Všechny tyto informace nám pomůžou doporučit vám ošetření, které nejlépe odpovídá skutečným potřebám vaší pleti. Naše základní ošetření můžeme kombinovat podle situace tak, abyste odcházela nadšená okamžitým výsledkem.

Pro ideální, několik měsíců přetrvávající efekt je vhodné všechna ošetření minimálně 6x opakovat.

Královská kosmetika Linda Meredith

Pro královskou kosmetiku si naplánujte hodinu a půl svého času. Naše kosmetička se vám bude naplno věnovat po celou dobu a jednotlivé kroky přizpůsobí bezprostředním reakcím pleti. Každé ošetření je tedy jiné a ušité na míru přímo vašim aktuálním potřebám. Jeho součástí je důkladné vyčištění pleti, otevření pórů, odstranění odumřelých kožních buněk, hydratační péče, závěrečná aplikace jílové masky a pleťového krému. Všechny přípravky kosmetička zapracovává ručně při jemné masáži. Díky jejich bylinkové vůni s aromaterapeutickým účinkem pro vás ošetření bude také příjemným odpočinkem od každodenního shonu.

Královskou kosmetiku do své péče o pleť zařaďte ideálně každý měsíc nebo jednou za 2 měsíce. Před velikou událostí, na které chcete vypadat skvěle, si naplánujte 6 ošetření vždy po 2 týdnech.

Expresní ošetření

Kratší, 40 minutové ošetření, které oceníte, když je pro vás každá chvilka vašeho času drahá a potřebujete okamžitý výsledek. Zařaďte jej do svého hektického pracovního dne, před večerní akci nebo důležitou schůzku. Zkrátka vždy, když cítíte, že vaše pleť potřebuje okamžitou vzpruhu a osvěžení. Po expresním ošetření bude vaše pokožka vyčištěná, hydratovaná a sametově hladká.

Oxygenová terapie

Kyslík je považován za nejmocnější léčivý element, který podporuje buněčnou regeneraci pleti, zjemňuje projevy stárnutí a zlepšuje její vzhled. V rámci oxygen terapie působení kyslíku kombinujeme s patentovaným sérem Linda Meredith. Sérum obsahuje vysokou koncentraci vitamínů, kyseliny hyaluronové a léčivých složek. Svým postupným uvolňováním do hlubších vrstev zjemňuje drobné linky a redukuje vrásky. Bezprostředně po ošetření budete nadšená viditelným výsledkem.

Oxygenová terapie má nejlepší efekt, pokud se vícekrát opakuje ve dvoutýdenních intervalech. Proto si z naší nabídky si můžete vybrat také zvýhodněné balíčky 4 nebo 6 ošetření.

Více informací o oxygenové terapii a jejích účincích najdete ZDE.

V-Tox oxygenová terapie

V-Tox oxygen terapie je to pravé pro vás, pokud hledáte alternativu k injekčnímu ošetření vrásek. Při oxygenové terapii pracujeme s přípravkem V-Tox, který proudem kyslíku zapracujeme do hloubky. V-Tox obsahuje výtažky z řas, které přináší podobný efekt jako botulotoxin – vedou ke svalové relaxaci. Po jeho aplikaci jsou mimické svaly uvolněné, nedochází ke krčení kůže a tvorbě vrásek. Je vhodný pro klientky v jakémkoliv věku a také pro těhotné ženy. 

Hyaluronová terapie

Mladá pleť obsahuje velké množství kyseliny hyaluronové. Pokožka je díky ní hydratovaná, pružná a vyhlazená. S přibývajícími roky se ale tvorba kyseliny hyaluronové zpomaluje. Jemné linky, sušší, křehčí a méně elastická pleť, to vše jsou známky stárnutí, které jsou výsledkem tohoto přirozeného vývoje. Hyaluronová terapie v kombinaci s oxygenovou terapií pracuje proti času a kyselinu hyaluronovu do pleti dodává. Podporuje ozdravné procesy a silně redukuje vrásky.

Kolagenová terapie

Kolagen je jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů kůže. Procesy, které jeho hladinu obnovují, zpomalují již po 25. roku života. Kolagenová terapie se soustředí na doplnění kolagenu, intenzivní výživu stárnoucí pleti, její regeneraci a vyhlazení vrásek.

Všechny přípravky z portfolia Linda Meredith si u nás můžete zakoupit i na doma. Kombinací kosmetického ošetření a domácí péče dopřejete své pleti to nejlepší.

CENA ZA 1 OŠETŘENÍ  
Královská kosmetika Linda Meredith 2 000 Kč
Expresní ošetření 1 000 Kč
Oxygenová terapie 1 400 Kč
Oxygenová terapie balíček 4 ošetření 4 500 Kč
Oxygenová terapie balíček 6 ošetření 6 500 Kč
V-Tox oxygen terapie 1 500 Kč
Hyaluronová terapie 1 700 Kč
Kolagenová terapie 1 700 Kč

Chci se objednat Ceník DAROVAT POUKAZ

SOUVISEJÍCÍ VÝKONY

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ