arrows

Poradna

"Uroplasmata"
Dobrý den, mám na Vás prosbu. Jako asi většina vašich klientů jsem už zoufalá. Můj gynekolog je protivnej arogantní chlap, kterej mi nic nevysvětlí. Nemám důvěru v jeho "léčebný" postup. Od ledna mi cpe pátá antibiotika. Mám už úplně zničená střeva, žaludek, celou mikroflóru. Své výsledky jsem neviděla - tvrdí, že mám uroplasamata/mycoplasamata. Prý v močové trubici, v pochvě i na čípku dělohy. Všude. Byla jsem 2x na výtěrech. Nebere to konce, akorát mám stále urogenitální obtíže, které už ale těžko říci, z čeho plynou. Nyní mi chce dát antibiotika na měsíc - mám jet na dovolené, chodit s tím do práce (nyní jsem byla kvůli tomu již 2 týdny na neschopence) apod. Potřebovala bych s někým situaci normálně probrat - pochopit, co se děje, čím to je (mám 1 stálý vztah), proč se problémy vrací, zda tomu lze předejít a jak. Také bych moc potřebovala názor jiného lékaře, který se na výsledky podívá a řekni mi, co a jak a doporučí nějaké možnosti. Byli byste mi schopni nějak pomoci u Vás? Opravdu už nevím, na koho se obrátit. Finance již nehrají roli. Moc děkuji předem za jakoukoli odpověď.

Dobrý den, zajisté se na vás mohu podívat. Objednejte se prosím na konzultaci a vezměte s sebou maximum možných lékařských zpráv, které máte k vašemu problému k dispozici. Pokud vám je gynekolog nevystavil automaticky, tak o ně můžete požádat. Jen pro jistotu opozorňuji na cenu konzultace 1 600 Kč. Hezký den, MUDr. Petra Mrázková

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ