Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Velké množství pih"
Dobrý den, je mi 21 let a mám na těle opravdu velké množství pih (jen na jedné paži přes 20). Je vhodné v rámci prevence je nechat zkontrolovat na vašem přístroji? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte jen na jedné paži přes 20 znamének, určitě vám můžu vyšetření digitálním robotickým dermatoskopem jen doporučit. Přístroj během pár minut naseknuje celé tělo, všechna znaménka i na první pohled zdravou kůži. Výsledky vyšetření potom vyhodnocuje náš dermatolog. Výhodou je, že fotografie uchováváme pro porovnání s výsledky při dalším vyšetření. Neunikne nám tak žádná změna na kůži. Při tak velkém množství znamének je vyhodnocování změn bez potřebné dokumentace velmi náročné. Pokud vyšetření u nás zvažujete, můžete využít také příspěvku své zdravotní pojišťovny. Zde najdete aktuální přehled pro rok 2019 www.skincareliberec.cz/akce_vysetreni-znamenek-v-roce-2019. Hezký den, MUDr. Xenie Kučerová

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ