Mladá pokožka má díky přirozenému obsahu kolagenu objem, pružnost a pevnost. S postupujícím věkem ale dochází k jeho úbytku a následkem pak k ochabnutí kůže, ztrátě objemu a tvorbě vrásek. Výplně Radiesse® oproti široce rozšířeným výplním na bázi kyseliny hyaluronové stimulují tvorbu kolagenu, a kromě vyhlazení vrásek přinášejí také dlouhodobý liftingový efekt.

 

11 000 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

8-12 měsíců

délka efektu

 

Jaké je jejich složení?

Hlavní složkou je kalcium hydroxyapatit, rozpuštěný v gelovém nosiči na vodní bázi. Jeho složky – vápník a fosfor se běžně nachází v lidském těle. Patentovaná technologie přípravku stimuluje tvorbu tělu vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu kůže a zajišťuje dlouhodobý omlazující účinek.

Na jaké partie výplně nejčastěji používáme?

  • Středně hluboké a hluboké vrásky ve spodní části obličeje
  • Konturace obličeje
  • Příčné vrásky na krku
  • Vrásčité hřbety rukou

Jak ošetření probíhá a je bolestivé?

Půl hodiny před samotným zákrokem danou oblast ošetříme lokálním znecitlivujícím krémem. Výplň potom aplikujeme injekční jehlou nebo kanylou. Díky použití anestetika, také v průběhu zákroku, je bolestivost minimální, i když její vnímání je samozřejmě individuální.

Za jak dlouho uvidím efekt?

Efekt vyplnění vrásek a získání objemu je okamžitý a uvidíte ho bezprostředně po ošetření. Liftingový efekt se dostaví postupně během následujících 3 měsíců. Po 4 měsících je doporučena ještě jedna opakovaná aplikace pro jeho upevnění.

Jak dlouho výplně vydrží?

Délka trvání účinku ošetření záleží na mnoha faktorech, například struktuře kůže, vašem věku a životním stylu. V průměru ale můžete očekávat působení po dobu 8–12 měsíců.

Mohou po aplikaci nastat nějaké komplikace?

Po zákroku může být ošetřená oblast lehce oteklá, začervenalá, mohou se vám objevit drobné modřiny. Všechny tyto nepříjemnosti odezní do několika dnů.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ