Pravidelné ošetření chloupků v intimní oblasti epilačním laserem vede k dlouhodobě hladké kůži a zároveň chrání před jejich nepříjemným zarůstáním. Při ošetření laserové paprsky zasahují kořínky, které jsou v růstové fázi. Nové chloupky jsou mnohem jemnější než původní a dorůstají pomaleji.

 

2 600 Kč

cena od

30 minut

délka ošetření

1–2 ročně

počet udržovacích ošetření

 

Kdo může podstoupit ošetření?

Ošetření byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní vaginální bakteriální nebo virovou infekcí, vaginálním krvácením, a pokud jste onkologický pacient. Epilaci intimních partií by se dále měly vyhnout těhotné ženy.

Jak ošetření probíhá?

Zarostlý a zanícený chloupek je velmi bolestivý, obzvláště pokud se vyskytne na hrázi. 

Pro co nejlepší efekt doporučujeme čtyři týdny před laserovou epilací chloupky pouze holit, nevytrhávat. Den před samotným ošetřením je nutné chloupky oholit. Jenom tak laser zasáhne vlasovou cibulku optimálně. Pokud by chloupky zůstaly neoholené, energie se k cibulce nedostane a je absorbována chloupkem na povrchu kůže.

Jaké jsou výhody ošetření?

Laserová epilace chloupků v intimních partiích přináší tyto výhody:

  • Výrazná redukce růstu chloupků
  • Prevence zarůstání chloupků
  • Komfortní řešení pro ženy trpící nadměrným ochlupením

Je ošetření bolestivé?

Citlivost v průběhu laserové epilace je velmi individuální. Klientka při ošetření cítí štípání nebo lehké pálení. Ve SKIN CARE Liberec pracujeme s epilačním laserem, který umožňuje použít kontaktní vodní chlazení. Díky němu se bolestivost zákroku výrazně redukuje. Pro váš komfort můžeme hodinu před ošetřením nanést znecitlivující krém.

Co následuje po ošetření?

Po laserové epilaci bývá pokožka mírně začervenalá. Může se objevit i otok a pálení. Tyto příznaky během jednoho dne vymizí. Pro co nejlepší efekt doporučujeme epilaci 4 x – 6 x opakovat v závislosti na tloušťce vlastového folikulu. Pro udržení hladké pokožky následně stačí pouze jedno udržovací ošetření každý půlrok.

Laserem epilujeme téměř jakoukoliv partii na těle. Více informací o laserové epilaci najdete ZDE.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ