Akné v dospělosti občas potrápí většinu žen i mužů. Jeho výskyt je spojen s hormonální nerovnováhou, která může nastat v jakémkoliv věku. Ať je vám kolik je, akné je vždy velmi nepříjemné. Zanícené pupínky jsou bolestivé, kazí vzhled a při nesprávné péči za sebou mohou zanechávat hluboké jizvy a různě zbarvené kožní pigmentace.

Jak se ho ale zbavit? Pro účinný boj s akné je důležitý komplexní přístup. Základní léčba spočívá v podávání lokálních nebo systémových přípravků, které vám předepíše váš dermatolog ve své kožní ambulanci. Pro doplňkovou léčbu můžete zvolit některou z moderních léčebných metod nebo jejich kombinaci.

Nové balíčky služeb pro boj s akné v dospělosti

Pro co nejlepší efekt jsme pro vás spojili naše nejúčinnější metody. Uleví vám od zánětu, urychlí jeho hojení a působí jako prevence vzniku jizviček a barevných změn na kůži. Zvolit můžete mezi 2 druhy balíčků podle typu vaší pleti.

Jemný balíček pro pleť bez hlubokých jizev

  • 1x Laserový peeling s karbonovou maskou
  • 4x LED světelná terapie
  • 1x Plazmový obklad + LED světelná terapie

Balíček pro pleť s hlubokými jizvami

  • 1x Laserový peeling s karbonovou maskou
  • 4x LED světelná terapie
  • 2x Ložisková plazmaterapie + LED světelná terapie

Přečtěte si více o akné v dospělosti a možnostech jeho léčby v rozhovoru s MUDr. Lenkou Kulmanovou. Nejrozšířenější mýty o akné, které zpomalují nebo znemožňují jeho léčbu, jsme pro vás odhalili v článku 7 nejčastějších mýtů o akné

 

 

CHCI SE OBJEDNAT

 

ZPĚT NA NOVINKY